Styl gwiazd i gwiazdeczek – Magda Gessler

Styl gwiazd i gwiazdeczek – Magda Gessler

     Fani stylu Magdy Gessler ręka do góry:) Ja – przyznam się – mam mieszane uczucia. Z jednej strony nie można Magdzie Gessler niczego zarzucić. Zawsze wygląda świeżo, zwiewnie, modnie. O ile pamięć mnie nie myli, sukienki w których nieustannie ją widzimy szyje dla niej zaprzyjaźniona krawcowa, ponieważ te dostępne w sklepach nie leżały tak, jak powinny. Gessler znana jest z tunik i sukienek, o luźnym, oversizowym kroju, zazwyczaj jasnych, zawsze przełamanych dużą, wyrazistą biżuterią oraz markowymi torebkami i butami. Prada, Dolce & Gabbana, Louis Vuitton, to tylko kilka marek z jej szafy.

    Kilka razy, które dałoby się dosłownie policzyć na palcach jednej ręki, widziałam ją w obcisłych spodniach i oczywiście – choć krótszej – tunice. Wyglądała naprawdę świetnie! Ma bardzo zgrabne łydki, szczupłe uda – jeśli dodamy do tego obcasy lub koturny, efekt jest niezły! Przyznam się, że oprócz szczupłych łydek, zazdroszczę Magdzie Gessler jeszcze jednego… burzy pięknych blond loków. Przy tego typu fryzurze duża ilość dodatków nie będzie już potrzebna, by wyglądać świeżo i dynamicznie.

2 Comments

  1. Co by nie mówić lub myśleć o Magdzie Gessler to stylu nie można jej odmówić. Zawsze wygląda bardzo świeżo, co chyba zawdzięcza właściwie dobieranym kolorom swoich kreacji – zwykle barwne, żywe ale nie bijące po oczach kolory dodają jej blasku. Jak dla mnie zawsze jest bardzo kobieca, a wspomniane, wspaniałe blond włosy, dodatkowo wzmacniają efekt całości.

  2. A mi właśnie styl jej ubierania kompletnie się nie podoba. Czasami jest taki… babciny. A szczerze mówiąc jak pomyślę o jej strojach to wciąż do głowy przychodzi mi jej jedna kreacja, w której chyba widywana jest najczęściej lub te rzeczy są tak do siebie podobne, że ich już nie odróżniam. Kwestia gustu.