Pokaz Gosi Baczyńskiej I feel love

Pokaz Gosi Baczyńskiej I feel love

    Pod koniec czerwca, w warszawskim Forcie Sokolnickiego, odbył się pokaz najnowszej kolekcji Gosi Baczyńskiej, pod tytułem „I feel love”. Na pokaz zaproszono oczywiście szereg gwiazd i gwiazdeczek, mnóstwo dziennikarzy oraz kilka modowych blogerek. Co ciekawe, całe wydarzenie sponsorował Magnum, który po zakończeniu pokazu poczęstował wszystkich tortem czekoladowym oraz – bez ograniczeń – najnowszymi smakami swoich lodów. Pomysł wydaje mi się bardzo trafiony, szczególnie, że tamtego dnia było barrrdzo gorąco!

   Myślę, że część osób w Polsce Gosię Baczyńską kojarzy niestety głównie z dużą tuszą i bardzo zaokrągloną figurą. Słyszałam nawet opinie, że jest antyreklamą własnych projektów – nie mi to oceniać, skupmy się raczej na kolekcji. Baczyńska wydaje mi się być jedną z najbardziej uzdolnionych polskich projektantek. Należy też do tego poważnego grona, które nie lansuje się na każdej imprezie branżowej, a w zaciszu swojej pracowni tworzy rewelacyjne projekty.

    W I feel love zauważymy dużo krzyżykowych cięć oraz nowość w przypadku Baczyńskiej – neonowe kolory oraz standardowe minimalistyczne czernie i szarości. Serce publiczności skradł prosty w formie czarny płaszcz. Jeśli zależy Wam na stylizacji prosto z pokazu, radziłabym poprosić fryzjera o zrobienie naprawdę dużego afro – modelki wyglądały w nich genialnie! Do tego klimat disco, dużo modnej kraty… może w Waszej szafie znajdziecie coś, co kształtem nawiązuje do pomysłów Gosi Baczyńskiej?