Naklejki na paznokcie

Naklejki na paznokcie

Koniec z nieudanymi próbami stworzenia artystycznych wzorów na paznokciach oraz z niechlujnym wykonaniem zdobień. W drogeriach (i niektórych sieciówkach, na przykład w H&M), pojawiły się naklejki do paznokci. Możemy wybierać z kilku lub kilkunastu wzorów. Wśród nich znajdziemy: tygrysie cętki w kilku kolorach – między innymi różu, niebieskim, złotym, srebrnym; paski, kreski, groszki, loga, a nawet nadruk babeczek

Plusy z korzystania z naklejek są dwa. Pierwszy – największy – jeszcze przed wykonaniem mamy pewność co do finalnego efektu i koloru. Możemy przyłożyć naklejkę do paznokci, do sukienki, spodni, sprawdzić czy odcień pasuje i dobrze komponuje się na przykład z sukienką. Po drugie – oszczędzamy czas. Nie musimy czekać na wyschnięcie lakieru, nakładać nowych warstw, utwardzaczy i innych. Co więcej, niektórym naklejki utrzymują się nawet do 2 tygodni! Cena: od 8 złotych.

2 Comments

  1. Niedawno właśnie szukałam ciekawych wzorów takich naklejek, ale niestety nie znalazłam nic co przypadłoby mi do gustu. Nie wydaje się to bardzo szkodliwe dla paznokci, prawda? A może się mylę?

  2. Lubię, gdy dziewczyna dba o swoje paznokcie. To takie fajne dopełnienie wyglądu i stroju. Wiadomo, nie jest to kluczowy element mający największe znaczenie w przypadku oceny nowo poznanej dziewczyny, ale nie ma co ukrywać, że też jakąś rolę odgrywa. Co do kolorowych naklejek to mogą być, ale nie muszą. Ważne jedynie żeby paznokcie były ładne – nie połamane i troszkę dłuższe niż standardowo.