Białe szpilki

Białe szpilki

Przyznam się Wam, że nie mogłam uwierzyć, gdy coraz więcej osób na ulicy zaczęło nosić białe szpilki z trójkątnym noskiem. Jeszcze kilka lat temu byłaby to modowa masakra, a każdy kto zdecydowałby się na tego typu obuwie od razu okrzyknięto by fashion victim, czyli ofiarą mody!

Tymczasem okazuje się, że działa to całkiem nieźle. Biel doskonale sprawdza się latem, kiedy czarny byłby wprost zabójczy. Biel jest elegancka, lekka, pasuje do wszystkiego i łatwo się komponuje. Jeśli dobierzemy szpilki o uniwersalnym, ponadczasowym, klasycznym kroju i ładnym obcasie, mogą posłużyć nam przez kilka najbliższych sezonów. Moim faworytem była jedna z niedawnych stylizacji Kasi Sokołowskiej – reżyserki pokazów mody. Fantastyczne, białe szpile zestawiła z prostą, geometryczną chabrową sukienką. Do tego bardzo mała ilość biżuterii i total look gotowy.

Teraz Wasza kolej… z czym zestawilibyście białe szpilki? A może total look i tylko biel?

1 Comment

  1. Myślę, że wszystko jeszcze zależy z czym zestawimy te szpilki, ponieważ w wielu stylizacjach mogą zrobić furorę, a w innych wręcz zaszkodzić. Szpilki jak szpilki-dla mnie tragedią są i będą zawsze białe kozaczki, których nie zaakceptuję nigdy :)