Alonso Mateo – najmodniejsze dziecko świata

Alonso Mateo – najmodniejsze dziecko świata

Jakie uwarunkowania środowiskowe powinno mieć najmodniejsze dziecko świata? Czy 4 tysiące fanów na Facebooku i Instagramie wystarczą? A może niezbędna okaże się mama, która jest stylistką w Harpers Bazaar? Czy dostęp do ubrań marki Gucci, Prada, Dolce&Gabbana gwarantuje, że będzie ono dobrze wyglądać?

Okazuje się, że chyba tak jest. Alonso Mateo został niedawno okrzyknięty najlepiej ubierającym się dzieckiem na świecie (lub przynajmniej w świecie mody). Po wpisaniu jego imienia i nazwiska w wyszukiwarce zobaczycie przemyślane, profesjonalne stylizacje 5-latka! Maluch uwielbia markowe ciuchy, a jak przyznaje jego mama – w zasadzie dobiera je sam, tylko czasami prosząc ją o pomoc. Nie wiem czy malec będzie miał kolegów, ale myślę, że opinia publiczna tak szybko o nim nie zapomni!

1 Comment

  1. Pierwszy raz słyszę o tym chłopczyku. Mimo że uwielbiam stroić moją córkę, to tu myślę, że jest to przesada i to nie lekka. Bo tak właściwie rodzice się bogacą a dziecko nie ma nic z dzieciństwa, no i jak słusznie zauważyliście kolegów może nie mieć.