Dżinsowe szorty

Dżinsowe szorty

Mówisz: lato, myślisz: szorty! Najmodniejsze będą jeansowe. Zobaczcie, co ciekawego można znaleźć w sklepach.

Bershka proponuje nam nietypowe jeansowe szorty, są w biało-czarne paski (połowa spodenek w poziome, połowa – w pionowe). Spodenki są bardzo krótkie, mają podniszczone nogawki oraz wyraźnie zaznaczone kieszenie. Tylko dla osób o nienagannej figurze! Cena: 139 złotych. Druga propozycja od Bershki to lekko cieniowane, szaro-morskie spodenki, również ekstremalnie wycięte! Oprócz postrzępionych nogawek znajdziemy tu jeszcze dziury i przetarcia. Cena: 139 zł.

Fajną, klasyczną propozycję przygotował Carry. Za 89,99 złotych znajdziemy tu proste, granatowe, klasycznie jeansowe spodenki. Guzik, potrójny pomarańczowy ścieg, czyli to, co miłośnicy klasyki lubią w jeansach najbardziej. Wyróżniająca jest nogawka – na samym jej zakończeniu znajdziemy paski w kolorze turkusowego granatu. Polecam – to mój typ!

Fankom ekstremalnie zniszczonych spodenek zaleca się wizytę w H&M. Myślę, że nawet domowymi sposobami, nie bylibyście w stanie poharatać tak dowolnie wybranych jeansów. Dziura dziurą pogania Absolutnie nie mój styl, za 99 złotych, co uważam za dużą stratę pieniędzy.

Kiedy myślimy już, że najdalszy krok w kierunku dziwnego wzornictwa postawiło już H&M, okazuje się, że nic bardziej mylnego. Pojawił się godny rywal – New Yorker. Oprócz zniszczeń, dziur, zagnieceń i farbowań, znajdziemy tu również biały materiał w groszki, którym w widoczny sposób wypełniono kieszenie. Lekka katastrofa, za 99,95 złotych. Druga ich propozycja to urocze szorty dla romantyczek, w tej samej cenie. Granatowe, niezniszczone spodenki pokryte są białymi serduszkami. Urocze